Soutěž MS v hokeji 2023

Jste připraveni na největší hokejovou událost roku? My tedy ano! A proto jsme pro Vás připravili neuvěřitelnou příležitost, jak spojit váš zápal pro lední hokej s láskou k vínu.

Tipněte si finálovou dvojici a výsledek finálového zápasu MS 2023 a vyhrajte láhve vína od Vinařství Cigánek v hodnotě 100 000 Kč.

Stačí napsat Váš tip do komentářů do soboty 18.5.2023 do 23:59 a označit 2 kamarády, kteří mají rádi hokej. Za sdílení budeme rádi. Výherce vyhlásíme po ukončení šampionátu.

 

Pojďme se společně pobavit u mistrovství světa v ledním hokeji! 

Těšíme se na vaše tipy a doufáme, že se stane Vaše hokejová předpověď skutečností a budete moci oslavit svou výhru společně s víny Cigánek.

 

Podmínky soutěže: 

1. Organizátor soutěže Vinařství Cigánek, Ondřej Cigánek

2. Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let, která splní pravidla a podmínky soutěže.

3. Výherce bude vyhlášen do 3 dnů po skončení šampionátu na základě splněných pravidel soutěže.

4. Pokud nastane remíza po základní hrací době, soutěžící musí uhádnout i přesný výsledek po prodloužení.

5. Soutěž běží od 12.5.2023 do 18.5.2023 23:59. 

6. Soutěžit může jen jedenkrát každý soutěžící(může napsat pouze jeden tip, buď na instagramu nebo na facebooku, nemůže napsat 2 různé tipy)! 

7. Soutěžit lze pouze z jednoho facebookového profilu nebo instagramového účtu.

8. Komentář nesmí být upravený.

9. V případě vícero správných tipů bude výhra rozdělena mezi všechny výherce.

10. Zveřejněný výherce nás musí kontaktovat prostřednictvím výherního facebookového profilu a přes něj nám zaslat zprávu pro ověření své identifikace. Poté ho budeme kontaktovat, abychom s ním dohodli detaily předání výhry.

11. Výhru si výherce vyzvedne na adrese Hovorany 11, 69612 po předchozí domluvě nebo bude zaslána na náklady výherce podle aktuálního ceníku dopravce. Na uplatnění výhry nelze uplatnit žádný slevový kupon.

12. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Veškeré nepřevzaté výhry propadají organizátorovi soutěže.

13. Označit do komentáře 2 facebookové přátele nebo 2 instagramové účty kteří mají rádi hokej. 

 

Jarní Olomoucké vinné slavnosti-9